info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار 2
category

ایستگاه اتوبوس بهار 2 محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار 2

ایستگاه اتوبوس بهار 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار شهید فکوری، فکوری 21 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی ریحون، بوستان ستاره، درمانگاه شبانه روزی سلامت فکوری، آجیل و خشکبار دونه دونه و کافه 24 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار 2 مشهد

در شهر مشهد، محله نیروی هوایی ، ایستگاه اتوبوس بهار 2 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، فکوری 21 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار 2 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ایمن گشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار 2 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 51
  بلوار پیروزی، بین بلوار هفت تیر و پیروزی 51
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار 2 ندارد.
  neshan logo