info
عکس ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی
category

ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی

ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینیور مارکت و همچنین رستوران خوانسرا، مجتمع آموزشی پسرانه امام صادق، دارالترجمه رسمی مستجابی، کافه وانیل و مرکز مشاوره آبان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی اصفهان

در شهر اصفهان، محله باغ نگار ، ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و مهر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سی و سه پل قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبستان شهید احسانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منو چهری
  فردوسی، بین خواجه نصیر الدین طوسی و صفا
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  میر فندرسکی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملت
  شیخ صدوق شمالی، بین آینه و شهید بهمن شریفات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی ندارد.
  neshan logo