info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (محله گرگان، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله گرگان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و ماه دیس و همچنین داروخانه پیام، فست فود کارن، مسجد قائم، فرش ناخدا و شرکت جاوید الکترونیک سام قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله گرگان شهر تهران، در خیابان نامجو قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله گرگان است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند وین مارکت، فروشگاه شیرین عسل و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بوعلی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهيد مدنی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو را با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • وین مارکت
  مدنی، بین صدرخواه و یزدی
 • فروشگاه شیرین عسل
  دماوند، اسلامی، جهان فروز، بین وزان و یکم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  دماوند، اقبال لاهوری، مرتجایی، بین شفاف زاده و اسلامی
 • فروشگاه زنجيره ای افق کوروش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، مینایی فر، اجاره دار، بین چهل و هشتم و علی موثق
 • افق کوروش نامجو
  مدنی، یزدی، نامجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، کفایی شیرمنش، خواجه نصیرالدین طوسی، نامجو، بین رمضانی و آلایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo