info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی (محله گرگان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان حماصیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبلمان، کمد، درایور و همچنین نمایندگی مجاز سایپا و پارس خودرو، دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، درمانگاه شبانه روزی گرگان، مخابرات منطقه 7 - ولیعصر و مسجد بنی‌هاشمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران در شهر تهران، محله گرگان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، نامجو، حماصیان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امام حسين در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شیخ صفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
  دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا
 • ایستگاه اتوبوس کاشیها
  نامجو، بین عباس فرات و زند حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی ندارد.
  neshan logo