info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثرشمالی 35 - هاشمیه 28/6 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین فست فود گیاهی خانه، کافه بی‌سان، نانوایی، موسسه حقوقی سروش عدالت آسا و مخابرات کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 مشهد، شهر مشهد، محله کوثر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار هاشمیه، هاشمیه 28، هاشمیه 28/6 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 09 آبان ماه 1402

  نیمکت برای نشستن نیست و خط ها خیلی دیر میان

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 35 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 27 و میدان صارمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 35 ندارد.
  neshan logo