عکس ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دروازه دولت (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از لاله زار نو

موقعیت ایستگاه اتوبوس دروازه دولت در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دروازه دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین کافه قنادی اوریانت، سینما فردوسی، پایگاه بیمارستان امیر اعلم، فست فود هایدا - شعبه دروازه دولت و کلینیک خانواده ایرانی شعبه فردوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه دولت

آدرس ایستگاه اتوبوس دروازه دولت، شهر تهران، محله فردوسی خیابان انقلاب اسلامی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، بعد از لاله زار نو است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دروازه دولت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دروازه دولت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از لاله زار نو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی
  شریعتی، طالقانی، بعد از مسعود
 • ایستگاه اتوبوس سینما
  جمهوری اسلامی، بین ممتاز و مظفری
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه دولت ندارد.
  neshan logo