info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه

ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، ایستگاه آتش‌نشانی شماره 16 و نمایندگی فروش ایران رادیاتور اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اصفهان، شهر اصفهان، محله آفاران است. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، بین خرم و خرازی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی ایمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه صمدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  آیت الله کاشانی، شهید فروغی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری
  بزرگراه امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه ندارد.
  neshan logo