info
عکس ایستگاه اتوبوس جامی
category

ایستگاه اتوبوس جامی محله آذربایجان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جامی

ایستگاه اتوبوس جامی (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سورنا، خانه موزه مقدم و پاساژ شانزلیزه و همچنین پارکینگ طبقاتی جامی، کلانتری 129 جامی، عکاسی پارسی، دفتر پیشخوان دولت و فروشگاه اینترنتی کالاموج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامی تهران

ایستگاه اتوبوس جامی تهران در شهر تهران، محله آذربایجان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین نوری و عزیزی دوم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جامی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فخررازی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جامی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  ولیعصر، بین سرمد و انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  حافظ، بین ازهری و اشهری
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  جمهوری اسلامی، بین دوازدهم فروردین و فخر رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامی ندارد.
  neshan logo