info
عکس تعمیرگاه موتور سیکلت ارین
category

تعمیرگاه موتور سیکلت ارین محله انبار نفت، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه موتور سیکلت ارین

تعمیرگاه موتور سیکلت ارین (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله انبار نفت تهران و خیابان ایروانی رباط کریم واقع شده است. این مکان یکی از نه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهید قدمی و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین فروشگاه آمال، دیجی سیکلت، لبنیات پدیده ناب، امام موسی بن جعفر (ع) و کارواش وطن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه موتور سیکلت ارین واقع شده‌اند:

 • پایتخت آپشنال
  قزوین، بین میرجلیلی و رنجبر
 • تعمیرگاه و خدمات خودرو سوپر شارژ
  نواب صفوی، قزوین
 • تعمیرگاه رازی
  کارگر جنوبی، برزگر، نیک
 • مکانیکی
  دشت آزادگان، زارعی، بین دوم و دارابی
 • خدمات روغن و لاستیک خودرو عادل
  کارگر جنوبی، قنات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه موتور سیکلت ارین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه موتور سیکلت ارین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه موتور سیکلت ارین ندارد.
  neshan logo