عکس پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب
category

پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب (محله آهنگ، تهران)

مرکز واکسیناسیون
4.5
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و شاه آبادی

موقعیت پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب در محله آهنگ را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب (مرکز واکسیناسیون) در محله آهنگ تهران و خیابان ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و شاه آبادی واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، رستوران بین المللی تاک، استخر دلفین آبی تهران، مجموعه ورزشی دلفین آبی و غذاخوری دانشگاه آزاد تهران جنوب قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ده حقی(آهنگ)، بین مدرسه و شاه آبادی


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب واقع شده‌اند:

 • پایگاه تجمیعی پارک زیتون (سوله الزهرا 60)
  (4.6)
  کیانی، گل شناس، رحمتی، حسینی، بین کیهان و کاوش
 • پایگاه تجمیعی فرهنگسرای خاوران
  (4.1)
  ده حقی، بقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دانشگاه آزاد تهران جنوب ندارد.