info
عکس ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1
category

ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1

ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی ثامن، کافی نت فرانت، شیرینی گل محمدی، ساندویچ حسین بخشی و تعویض روغن واتولاستیک شاندیزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 مشهد

ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بین محراب و عبادت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح شرقی 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 8
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 7
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ستایش
  بزرگراه بابانظر، ستایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   shahsavan
   جمعه 24 دی ماه 1400

   ایستگاه بدون سایبان

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 1 ندارد.
  neshan logo