info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
category

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال محله آزادشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین پایگاه اهدای خون میلاد، پروتئین درباری، آکادمی یونسی، قنادی شهرزاد خاتون و ساندویچ سرد استقلال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله آزادشهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار استقلال، بین استقلال 2 و استقلال 4 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی آزادی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استقلال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مَشَدیوم 09305113560
  جمعه 02 تیر ماه 1402

  عالی به همراه دستگاه شارژ من کارت

  6
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 14 آذر ماه 1402

  دستگاه شارژ من کارت رو بلند کردن

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 10 بهمن ماه 1402

  اتوبوس ها به موقع میان زیاد شلوغ نمیشه دستگاه شارژ من کارت رو دزدیدن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان استقلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و امامت 30
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  (5.0)
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5
  (5.0)
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 09 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان استقلال ندارد.
  neshan logo