info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک
category

ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک

ایستگاه اتوبوس ملک (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین عمارت نخلستان، مسجد رضوی، فست فود صفا، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه بیسیم موتورولا وهایترا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان

ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شیخ یوسف پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریف واقفی، بین تقی پور و الله بیک می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دنا واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو
  چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و نیلی پور
 • ایستگاه اتوبوس سید علیخان
  فردوسی، بین مهرداد و شهید موحدیان
 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس آراسته
  گلزار، بین میخک و خاتون آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک ندارد.
  neshan logo