عکس خیابان دادمان تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بلوار دادمان، بین فرحزادی و حسن سیف
category

خیابان دادمان تهران

خیابانی در تهران

خیابان دادمان در منطقه 2 تهران واقع شده‌است و از محله‌های مدیریت، ایوانک، شهرک غرب، پونک، درختی و دریا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های فرهنگ، سعادت آباد و بیست و دوم غربی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دادمان می‌توان به اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ، شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و پترو سینا آریا اشاره کرد. در اطراف خیابان دادمان 9 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دادمان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دادمان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دادمان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دادمان تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...