info
عکس کافه عربی دورهمی VIP
category

کافه عربی دورهمی VIP محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی کافه عربی دورهمی VIP

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافه عربی دورهمی VIP (کافی‌شاپ) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شانزده کافی‌شاپ در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین مرکز مخابراتی شهید حکمت شعار، سلینی کافه، شرکت نورون سیستم، کبابی تک گلپایگانی و خدمات خودرویی کاون شعبه فرجام قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران

کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران را می‌توانید در شهر تهران محله علم و صنعت پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم - شکیبایی، فرجام غربی، بین آبگون و شهداء بروید. شماره کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران 09120506469 است که هر اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله علم و صنعت دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس دردشت در نزدیکی کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه عربی دورهمی VIP تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط payam (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 10 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه عربی دورهمی VIP اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافه عربی دورهمی VIP در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه عربی دورهمی VIP ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم - شکیبایی، فرجام غربی، بین آبگون و شهداء
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کافه عربی دورهمی VIP

شنبه 08:00 تا 00:00
یک‌شنبه 08:00 تا 00:00
دوشنبه 08:00 تا 00:00
سه‌شنبه 08:00 تا 00:00
چهارشنبه 08:00 تا 00:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 00:00
جمعه 08:00 تا 00:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo