info
عکس پایگاه مرکز سلامت جعفریان
category

پایگاه مرکز سلامت جعفریان محله مدائن، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت جعفریان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت جعفریان (مرکز واکسیناسیون) در محله مدائن تهران و خیابان غفاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مولوی برادران مومنی و همچنین کبابی گلبرگ، موتورسیکلت ایمان، میدان 18، پت شاپ پرنس و فست فود ویژه یک اژدر زاپاتا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت جعفریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت جعفریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت جعفریان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، شهیدان رودباری(مهر)، غفاری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه مرکز سلامت جعفریان

شنبه 08:00 تا 13:00
یک‌شنبه 08:00 تا 13:00
دوشنبه 08:00 تا 13:00
سه‌شنبه 08:00 تا 13:00
چهارشنبه 08:00 تا 13:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo