info
عکس پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری
category

پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری محله شهرک نفت (البرز)، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری (مرکز واکسیناسیون) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، هاشمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین پارک ساحلی دارآباد، کتابخانه دارآباد، ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد، کافه کتاب دنج و مرکز پزشکی هسته ای فردوس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، هاشمی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری

شنبه 08:00 تا 18:00
یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
دوشنبه 08:00 تا 18:00
سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
چهارشنبه 08:00 تا 18:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 18:00
جمعه 08:00 تا 18:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo