info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده

ایستگاه اتوبوس امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هاتف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت امیرالمومنین ع، میدان عتیق امام علی (سبزه میدان)، موزه هنرهای اسلامی و مرکز خرید فاطمیون و همچنین پمپ بنزین هاتف، هتل آوین، امامزاده اسماعیل، بوش و گالری ثانیه ها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان

ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در هاتف، بین نواب حیدر میرزا و مشیر قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
  علامه مجلسی، بین شیشه گری و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  کمال، آذین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ولیعصر
  خواجه نظام الملک، بین ملکی ها و احمدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده ندارد.
  neshan logo