info
عکس لحاف تشک دوزی رحیمی
category

لحاف تشک دوزی رحیمی محله خواجه نظام، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لحاف تشک دوزی رحیمی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

لحاف تشک دوزی رحیمی (فروشگاه کالای خواب) در محله خواجه نظام تهران و خیابان اجاره دار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد و ماه دیس و همچنین نمایندگی 478 مدیران خودرو دروانسیان، درمانگاه خیریه شهرستانی، فروشگاه مواد غذایی بهار، تهیه غذای اصیل کوروش و داروخانه قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هنگامه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لحاف تشک دوزی رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد لحاف تشک دوزی رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لحاف تشک دوزی رحیمی ندارد.
location استان تهران، تهران، مدنی، قجاوند، اجاره دار، بین نورانیان و شهیدین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo