info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن (محله دهقان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن

ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین ساندویچ گلچین، کافی شاپ آپامه، دفتر ازدواج 218 و طلاق 25 تهران، مسجد بنی فاطمه و بانک مسکن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن تهران

در شهر تهران، محله دهقان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین حسینیان و یزدی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد مدنی قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی حسینی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه کهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عظیم پور
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین جهانی و جلالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی
  دماوند، بین عاشقباه و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید منتظری
  دماوند، بین سنگ کوب و منتظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن ندارد.
  neshan logo