info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8
category

ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 محله سعد آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله سعد آباد مشهد و بلوار سپهبد قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سعد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ و مجتمع تجاری رضا و همچنین پخش قهوه ثنا، سیراب و شیردان حاج یعقوب، ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید مطهری، داروخانه دکتر دقیقی و کلی فروشی آجیل و خشکبار برادران حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 مشهد است که در محله سعد آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سپهبد قرنی، بین قرنی 6 و قرنی 8 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پویا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 8 ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سپهبد قرنی، بین قرنی 6 و قرنی 8
ثبت نظر و تصویر
neshan logo