عکس کارواش البرز
category

کارواش البرز (محله داراباد، تهران)

کارواش
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری، دلارا

موقعیت کارواش البرز یکی از کارواش‌های خوب منطقه در محله داراباد تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کارواش البرز (کارواش) در محله داراباد تهران و خیابان دلارا واقع شده است. این مکان یکی از پنج کارواش در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع خودرویی البرز، مجموعه ورزشی دانیال، مرسدس بنز اسکندریان، بازار گل آجودانیه و سوپر مارکت آجودانیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از کارواش‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری، دلارا

تلفن تماس: 02126151796


سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش البرز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش البرز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خودرو ماشین شویی کارواش خودروشویی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد کارواش البرز

 • avatar
  Yeshooa (شهریار سطح ۶) شنبه 24 اردیبهشت ماه 1401

  با این شماره ای که ثبت شده چند بار تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نیست

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 22 مهر ماه 1400

  سرعت بالا،مطالبه دستمزد کم کارکنان وتوقع نرمال،محلی امن برای بانوان،فرهنگ بالا،بزرگ وجادار،قیمت اتحادیه ونرمال،

 • avatar
  danaee (شهریار سطح ۵) شنبه 21 فروردین ماه 1400

  کارواش البرز دارای سرعت بالا و قیمت مناسبی در کار خود می باشد، و کار آنها بسیار تمیز است.

 • avatar
  بَدخشان (شهریار سطح ۶) چهارشنبه 11 فروردین ماه 1400

  این کارواش دارای کارکنان خوب که به خوبی کارشون انجام می دهند وماشین تمیز تحویل می دهند بدون معطلی جایگاه استراحت این کارواش عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش البرز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش البرز تهران ندارد.