info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی محله خلجا، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی

ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله خلجا اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خلجا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین دمپایی شهر نمایندگی صندل نیکتا، مطب دکتر احمد چیت ساز، کافه چهارباغ، داروخانه دکتر غیاث زاده و حسینیه 14 معصوم صفوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مستهلک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، بین نوبهار و طیب است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تختی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شمس آبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین عمران و پشت مطبخ
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، مادی نیاصرم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم
  حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی ندارد.
  neshan logo