info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 محله چهارچشمه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.0
4 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین نمایندگی ایران رادیاتور و لورچ ( آرا تهویه)، بازار میوه و تره بار سرافرازان، مسجد امام حسین (ع)، فروشگاه شهرما و دبستان پسرانه مهارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 مشهد

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله چهارچشمه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 9 و 11 است. ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس دانیال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 9 ندارد.
  neshan logo