info
عکس ایستگاه اتوبوس پایداری 3
category

ایستگاه اتوبوس پایداری 3 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.7
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایداری 3

ایستگاه اتوبوس پایداری 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین مسجد موسی بن جعفر (ع)، پارک آزادگان، آرایشکده فرست کلاس، بینایی سنجی احمد و دبستان آزادی (دولتی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایداری 3 مشهد

ایستگاه اتوبوس پایداری 3 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 1 و پایداری 3 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پایداری 3 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس دانیال قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایداری 3 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایداری 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 63
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی5 و بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس نخل 3
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایداری 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایداری 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایداری 3 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 1 و پایداری 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo