info
عکس موسسه نخبگان
category

موسسه نخبگان (محله جمالزاده، تهران)

درباره‌ی موسسه نخبگان

موسسه نخبگان (موسسه آموزشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان دانشور واقع شده است. این موسسه یکی از سی و سه موسسه آموزشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، میدان انقلاب، ایران تایپیست، سینما مرکزی و هتل اورین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه نخبگان واقع شده‌اند:

 • مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی
  ولیعصر، بزرگمهر
 • اموزش برنامه نویسی در جهاد دانشگاهی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • موسسه نهر هنر
  جمهوری اسلامی، بین محسنی و اسکندری
 • موسسه سنجش و دانش
  کارگر جنوبی، لبافی نژاد، بین نوساز و دانشگاه
 • جهاد دانشگاهی تهران 4
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برزگران (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه نخبگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه نخبگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه نخبگان ندارد.
  neshan logo