عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین نظری و شهدای ژاندارمری

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب مارکا، ایران تایپیست، آموزشگاه پارسه و دارالترجمه دانشجو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب است که در محله فلسطین - انقلاب خیابان کارگر جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین نظری و شهدای ژاندارمری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بوستان لاله قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین نظری و شهدای ژاندارمری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه میدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، کمالی، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • ایستگاه اتوبوس مترو حر
  امام خمینی، کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان دانشگاه جنگ و آژیده
 • ایستگاه اتوبوس وصال
  انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، بین بزرگمهر و فروهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب ندارد.
  neshan logo