info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب مارکا، فست فود شیلا (شعبه میدان انقلاب)، ایران تایپیست و آموزشگاه پارسه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب تهران است که در محله فلسطین - انقلاب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین نظری و شهدای ژاندارمری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان حر قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه میدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • ایستگاه اتوبوس مترو حر
  کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان جنگ و آژیده
 • ایستگاه اتوبوس وصال
  انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، بین بزرگمهر و فروهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب ندارد.
  neshan logo