عکس نمایشگاه بین المللی
category

نمایشگاه بین المللی (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

نمایشگاه بین المللی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، نمایشگاه، مدرس

موقعیت نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نمایشگاه بین المللی (نمایشگاه بین المللی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان مدرس واقع شده است. این مرکز یکی از نه نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ غربی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن شماره یک نمایشگاه بین‌اللملی تهران، درب ورودی برنامه دورهمی، چاپخانه نمایشگاه بین و المللی (تبلیغات) و سرویس بهداشتی WC قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، نمایشگاه، مدرس


سایر نمایشگاه‌های که در محدوده نمایشگاه بین المللی واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه بین المللی تهران
  (4.0)
  فضل الله، شیراز
 • سالن ۱۰
  (3.0)
  نمایشگاه، امام خمینی
 • دفتر خدمات نمایشگاه
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  نمایشگاه، حافظ، مطهری
 • واحد سمعی بصری نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بین فرودسی و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه بین المللی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت نمایشگاه بین المللی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه بین المللی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه بین المللی تهران ندارد.