info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی ریحون، بوستان ستاره، درمانگاه شبانه روزی سلامت فکوری، داروخانه دکتر عادل کاردان و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 مشهد در شهر مشهد، محله نیروی هوایی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایمن گشت قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 26 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 9
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 16
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 55
  بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 55 و بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26 ندارد.
  neshan logo