info
عکس موبایل حمید
category

موبایل حمید اصفهان

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل حمید

موبایل حمید (فروشگاه و خدمات موبایل) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین پارک کوثر 2، موبایل نجیمی، نانوایی کوثر، تعمیر بردهای الکترونیک یاس و آرایشگاه قدیم قدیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل حمید اصفهان

آدرس فروشگاه موبایل حمید اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک کوثر و است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09133813878) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل حمید اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک کوثر است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل مارشال(بنائی)، موبایل محسن و موبایل مسعود قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل حمید اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل حمید اصفهان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر قرار دارد. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی فروشگاه موبایل حمید اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل حمید اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه موبایل حمید اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل حمید واقع شده‌اند:

 • موبایل مارشال(بنائی)
  شهدای عاشق آباد، بین حیدریان و رحمان ذوالفقاری
 • موبایل محسن
  شهدای عاشق آباد، فدک (12)
 • موبایل مسعود
  سلمان فارسی، مهتاب (3)
 • آقای موبایل
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • گالری موبایل رایتا
  (5.0)
  سلمان فارسی، بین مهتاب و رز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط غلامرضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل حمید ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موبایل حمید

  شنبه 09:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 22:00
  جمعه 10:30 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo