عکس سوپر مارکت جردن
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت جردن (محله ونک، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، وحید دستگردی

موقعیت سوپر مارکت جردن در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت جردن (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ونک تهران و خیابان وحید دستگردی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین پمپ بنزین 147 جردن (آفریقا)، شرکت ابر آروان، موسسه عصر کلام زنگنه، بوستان صبا و کافه رستوران ماندلا قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، وحید دستگردی

تلفن تماس: 02188654695


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت جردن واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  ولیعصر، یزدان پناه
 • سوپر مارکت
  ولیعصر، بین بهرامی و اسفندیار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت جردن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت جردن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت جردن ندارد.
  neshan logo