عکس ایستگاه اتوبوس وفا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس وفا (محله مطهری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، وفا

موقعیت ایستگاه اتوبوس وفا در محله مطهری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس وفا (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان وفا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه مهدیه و بازار مرکزی سنگ ساختمانی تهران و همچنین جایگاه گاز CNG وفا، بوق سازی سید، داروخانه دراگ استور تکبیر، کباب وحلیم برگ سبز و دفتر سنگبری صفاری زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وفا

ایستگاه اتوبوس وفا در شهر تهران، محله مطهری و خیابان وفا قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام، وفا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس وفا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، وفا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین کیانیان و اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین خمینی خواه و رستگاری مقدم
 • ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وفا ندارد.
  neshan logo