info
عکس پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا
category

پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا محله فردوس، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا (مرکز واکسیناسیون) در محله فردوس تهران و خیابان اعتمادیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و مرکز خرید سامان و همچنین فلزیاب تیوا، تصویربرداری پزشکی و MRI آرین، شیشه اتومبیل جلالی، مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی و شیرینی فروشی روژان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو تهران (صادقیه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، اعتمادیان
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه واکسیناسیون مرکز آموزش علمی کاربردی ابن‌سینا

شنبه 08:00 تا 16:00
یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
دوشنبه 08:00 تا 16:00
سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 16:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo