عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا، چهارراه فرامرز عباسی، دندان پزشکی -دکتر احسان حصاری، مجتمع پذیرایی ماهان و نمایندگی بیمه پارسیان پرهام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی را می‌توانید در شهر مشهد، محله سجاد شهر بلوار فردوسی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس بانوان نرگس سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید فرامرز عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر
  بلوار سجاد، بین سجاد 9 و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 26
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی ندارد.
  neshan logo