info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی ریحون، بوستان ستاره، درمانگاه شبانه روزی سلامت فکوری، کافه 24 و مرکز ترک اعتیاد پیروزان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله نیروی هوایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین فکوری 19 و 21 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ایمن گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 21 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 9
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 16
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 51
  بلوار پیروزی، بین بلوار هفت تیر و پیروزی 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21 ندارد.
  neshan logo