info
عکس مواد غذایی ارغوان
category

مواد غذایی ارغوان محله فرسان، اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای

درباره‌ی مواد غذایی ارغوان

مواد غذایی ارغوان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فرسان اصفهان و خیابان کنارگذر سروش واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فرسان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عسگریه و مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین امامزاده شاه میر حمزه (ع)، کباب و بریانی و جوجه جوادیان، رستوران باران، بیمه ایران نمایندگی هاشمی و شیرینی آبی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مواد غذایی ارغوان واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت آلبالو
  دکتر مفتح غربی
 • سوپر مارکت
  احمد آباد، مهرگان، بین مهاجر و حمیدی
 • سوپرمارکت امین
  مصلی، شهید محمود صادقی، پرواز
 • سوپر مارکت دیدار
  جی غربی، بین خط ویژه و مهرداد
 • سوپر رادیکال
  عطار نیشابوری، دشتستان، بین شکوفه و شهید میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مواد غذایی ارغوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مواد غذایی ارغوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مواد غذایی ارغوان ندارد.
  neshan logo