info
عکس حجاب شهدخت
category

حجاب شهدخت محله هفده شهریور، مشهد

مزون و فروشگاه لباس زنانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی حجاب شهدخت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

حجاب شهدخت (مزون و فروشگاه لباس زنانه) در محله هفده شهریور مشهد و خیابان چمن 28 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هشت فروشگاه لباس زنانه در محله هفده شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اکباتان و همچنین ساندویچ سالم سالار، لوازم یدکی اتومبیل برادران بمانی پور، کامپیوتر آریا، سوپر لبنیات صفاریان و رستوران فاطمی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه حجاب شهدخت مشهد

فروشگاه حجاب شهدخت مشهد در شهر مشهد، محله هفده شهریور و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09387118203 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه حجاب شهدخت مشهد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله هفده شهریور است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه رویال، پوشاک زنانه ترنج و مانتو علیزاده هستند.

چطور به فروشگاه حجاب شهدخت مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه حجاب شهدخت مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید رستمی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه حجاب شهدخت مشهد ایستگاه مترو پروین اعتصامی نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه حجاب شهدخت مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه حجاب شهدخت مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حجاب شهدخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حجاب شهدخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حجاب شهدخت ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار چمن، چمن 28
ثبت نظر و تصویر
neshan logo