info
عکس ایستگاه اتوبوس بهاران 6
category

ایستگاه اتوبوس بهاران 6 محله چهارچشمه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهاران 6

ایستگاه اتوبوس بهاران 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان بهاران 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسکن ملاصدرا، سالن مطالعه دخترانه سنجشگران، رستوران سلطانی، ریتو کافه و شیرینی حاج بادوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهاران 6 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس بهاران 6 مشهد، شهر مشهد، محله چهارچشمه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، فکوری 45، بهاران 3 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهاران 6 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی کوهسر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهاران 6 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهاران 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی8
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز3 و نماز 5
 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهاران 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهاران 6 ندارد.
  neshan logo