info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تیپاکس شعبه پیروزی، طباخی ترشیزیها، ریتو کافه، رستوران سلطانی و شیرینی حاج بادوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 مشهد

در شهر مشهد، محله چهارچشمه ، ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 20 مرداد ماه 1402

  خط 90 و 89 خیلییییی دیر میااااننن

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 47 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی30
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 47 ندارد.
  neshan logo