عکس زمین چمن مصنوعی شهید عراقی
category

زمین چمن مصنوعی شهید عراقی (محله تهرانپارس غربی، تهران)

استادیوم
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، قره زاد نیا، بین سجده ای و میرزازاده

موقعیت زمین چمن مصنوعی شهید عراقی در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

٪۱۷

تخفیف

اجاره زمین چمن مصنوعی شهید عراقی برای 90 دقیقه (تخفیف 17%)

پیشنهاد از

زمین چمن مصنوعی شهید عراقی (استادیوم) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان قره زاد نیا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و اسکیت امید شرق و مرکز خرید پارسیان و همچنین رستوران سفره خانه سنتی کلبه چوبی، مجموعه ورزشی شهید عراقی، دبیرستان دکتر شریعتی، استخر شهید عراقی (اسوه) تهران و آتلیه تخت جمشید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، قره زاد نیا، بین سجده ای و میرزازاده


سایر استادیوم‌های که در محدوده زمین چمن مصنوعی شهید عراقی واقع شده‌اند:

 • ورزشگاه آزادگان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن مصنوعی شهید عراقی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  استادیوم ورزشگاه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد زمین چمن مصنوعی شهید عراقی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 01 تیر ماه 1401

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن مصنوعی شهید عراقی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن مصنوعی شهید عراقی تهران ندارد.