info
عکس خودپرداز بانک تجارت
category

خودپرداز بانک تجارت (اصفهان)

خودپرداز

درباره‌ی خودپرداز بانک تجارت

موقعیت خودپرداز بانک تجارت اصفهان را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

خودپرداز بانک تجارت (خودپرداز) در اصفهان و خیابان خرم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی، مرکز خدمات ایرانسل، فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر و داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی قرار گرفته است.سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک تجارت
  مسجد سید، فرامرزیان
 • خودپرداز بانک سپه
  مسجد سید، بین آیت الله کاشانی و محسن قدوسی
 • خودپرداز بانک صادرات
  آیت الله کاشانی، بین مسجد سید و ابراهیم عقیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قرمزته (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دستگاه خودپرداز عابربانک atm

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک تجارت ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، خرم، بین میدان جمهوری اسلامی و نیما
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo