info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان فراز
category

ایستگاه اتوبوس خیابان فراز محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان فراز

ایستگاه اتوبوس خیابان فراز (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان بهاران 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسکن ملاصدرا، ریتو کافه، رستوران سلطانی، سالن مطالعه دخترانه سنجشگران و شیرینی حاج بادوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان فراز مشهد

ایستگاه اتوبوس خیابان فراز مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله چهارچشمه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، فکوری 45، بهاران 3 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان فراز مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان فراز مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان فراز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 04 تیر ماه 1402

  خط ۹۷ دیر میاد و تایم رسیدن اتوبوس ها درست نیست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان فراز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز 3 و نماز 5
 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان فراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان فراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان فراز ندارد.
  neshan logo