info
عکس تعویض روغن و اتوسرویس رضا
category

تعویض روغن و اتوسرویس رضا محله عباس آباد - اندیشه، تهران

تعویض روغنی و اتوسرویس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعویض روغن و اتوسرویس رضا

تعویض روغن و اتوسرویس رضا (تعویض روغنی و اتوسرویس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان حسینی - سورنا واقع شده است. این مرکز یکی از شش تعویض روغن و اتوسرویس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و مجموعه چهل سرا و همچنین ایران آرسی کار، مرکز مخابرات آزادگان، فست فود بیگ بوی، رستوران زرچ و قنادی فرد توکلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده تعویض روغن و اتوسرویس رضا واقع شده‌اند:

 • اتوسرویس پارسا
  مطهری، پارسا( علی اکبری)
 • اتوسرویس چمپیون
  سهروردی شمالی، حسینی - سورنا، بین حدادیان و میرزایی زینالی
 • تعویض روغن پنچرگیری تعمیرگاه خودرو
  (4.0)
  شهید بهشتی
 • اتوسرویس لوتوس
  (4.0)
  سهروردی شمالی، حسینی - سورنا، بین پیلتن و حدادیان
 • اتوسرویس چمپیون
  (4.0)
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی، عشوری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدیار (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 16 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعویض روغن و اتوسرویس رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 16 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعویض روغن و اتوسرویس رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعویض روغن و اتوسرویس رضا ندارد.
  neshan logo