info
عکس فروشگاه آهنگ
category

فروشگاه آهنگ محله جمالزاده، تهران

فروشگاه

درباره‌ی فروشگاه آهنگ

فروشگاه آهنگ (فروشگاه) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار فروشگاه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین ایران تایپیست، آموزشگاه آرایشگری مردانه گامک، کافه کوخ، ره آورد الکترونیک و بنیاد بین المللی مطالعات چین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه آهنگ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه کیمیا
  امیرلو، بین سبز زار و اسکندری
 • فروشگاه پلاستیک سان پلاست
  جمهوری اسلامی، باستان، بین انصافی مقدم و گلناز
 • فروشگاه بن مزون
  آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو
 • نمایندگی فروش چرخ خیاطی صنعتی جک
  جمهوری اسلامی، تجلی
 • ساعت انتایم
  پاستور، آژیده، امین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdipooor (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آهنگ ندارد.
  location استان تهران، تهران، آزادی، نرسیده به خط ویژه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه آهنگ

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo