info
عکس پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو
category

پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو محله کوی نصر، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو (مرکز واکسیناسیون) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر، هجدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ستاره نصر و همچنین بوستان گفتگو، کافه رستوران فلورانس، نگارستان شهر، سرویس بهداشتی بوستان گفتگو و تعمیر دوچرخه چرخ گر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو ندارد.
location استان تهران، تهران، کوی نصر، هجدهم
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه تجمیعی بوستان گفتگو

شنبه 14:00 تا 20:00
یک‌شنبه 14:00 تا 20:00
دوشنبه 14:00 تا 20:00
سه‌شنبه 14:00 تا 20:00
چهارشنبه 14:00 تا 20:00
پنج‌شنبه 14:00 تا 20:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo