info
عکس ایستگاه اتوبوس رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس رحیمی محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحیمی

ایستگاه اتوبوس رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان مجاهدین اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین خشکبار محسن، حسینیه شهید حاج همت، سینما شکوفه، دفتر آیت الله فیاض و مسجد خیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران

در شهر تهران، محله ایران ، ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، بین صیفوری و رحیمی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانمهر
  امام علی، صفا شرقی، منتظری، بین ملک و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
  دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا
 • ایستگاه اتوبوس سیرجان
  پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحیمی ندارد.
  neshan logo