info
عکس ایستگاه اتوبوس رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس رحیمی (محله ایران، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحیمی

ایستگاه اتوبوس رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن، آموزش و پرورش منطقه 12 و کافه کتاب ترنجستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران

در شهر تهران، محله ایران ، ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، شهید اسلامی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیر کبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانمهر
  دماوند، منتظری، بین ملک و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان
 • ایستگاه اتوبوس معیری
  مجاهدین اسلام، بین علیخانی و رحمانی پور
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
  دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه
  مصطفی خمینی، علامه شریف رضی، گل محمدی، بین مردم و فلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحیمی ندارد.
  neshan logo