عکس خیابان مجاهدین اسلام تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مجاهدین اسلام، بین شهيد کاظمی قهی و مشیری
category

خیابان مجاهدین اسلام تهران

خیابانی در تهران

خیابان مجاهدین اسلام در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شکوفه، دروازه شمیران، ایران و صفا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و درودیان قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مجاهدین اسلام می‌توان به سینما شکوفه، بیمارستان شفا یحیائیان و بیمارستان شهید دکتر معیری اشاره کرد. در اطراف خیابان مجاهدین اسلام 16 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مجاهدین اسلام تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مجاهدین اسلام نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مجاهدین اسلام را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مجاهدین اسلام تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...