info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان مجاهدین اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین حسینیه شهید حاج همت، دفتر آیت الله فیاض، مسجد اباذر، کبابخانه تبریزی و دندانپزشکی لبخند برتر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون تهران، شهر تهران، محله دروازه شمیران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مجاهدین اسلام، بین جهانگیری و شهید کاظمی قهی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو امیرکبیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون ندارد.
location استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، بین جهانگیری و شهید کاظمی قهی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo