info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان

ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان آجانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، خانه موزه شهید رجایی و مجتمع تجاری یاس و همچنین پمپ بنزین 141 مجاهدین اسلام، تالار بزرگمهر، پلیس + 10 بهارستان، طباخی دوستان و هنرستان پسرانه فنی شهدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ایران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بهارستان قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شفایحیائیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملت
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
  کفایی امانی، 17 شهریور، پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، 17 شهریور، نرسیده به جهانیان
 • ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان ندارد.
  neshan logo