info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین خشکبار محسن، شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ، حسینیه شهید حاج همت، مرکز تصویربرداری پزشکی نگار آزما و سینما شکوفه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران

در شهر تهران، محله دروازه شمیران ، ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو امیرکبیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام(شبانه روزی) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا ندارد.
location استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo