info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا

ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن و آموزش و پرورش منطقه 12 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران

در شهر تهران، محله دروازه شمیران ، ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو امیر کبیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فاطمه الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین امید بیگی و اوجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا ندارد.
  neshan logo